Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

naruto türkiye fan forumu

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Naruto'ya cinayet planı bölümü

3 posters
YazarMesaj
LordOrOcHiMaRu
mod
mod
LordOrOcHiMaRu

Naruto'ya cinayet planı bölümü Empty
MesajKonu: Naruto'ya cinayet planı bölümü   Naruto'ya cinayet planı bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:28 am

Naruto Uzumaki İçün Dev Cinayet Planı:

BEn şahsım adına Orochimaru olarak odana girecem. Etrafı yılanlarla saracam. Ağzından yılanı sokup ta beynine gadder ilerletcem sen jinchuriki yi çıkartıcan ben jinchurikiyi kılıcımla onyüzmilyon parçacığa bölcem soora hade bakalım eski haline dön Kakashi bile kurtaramaz sni olm zaferr :kötüü:
xxnarutoxx

xxnarutoxx

MesajKonu: Geri: Naruto'ya cinayet planı bölümü   Naruto'ya cinayet planı bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:42 am

bende sasuke olarak sessiz bir şekilde arkasından geleceğim (o.O) zatenn cs2 halimle geldiğim için o korkunç suratı görünce düşüp bayılacak T.T
DeNiZaY
Admin
Admin
DeNiZaY

MesajKonu: Geri: Naruto'ya cinayet planı bölümü   Naruto'ya cinayet planı bölümü Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 3:37 pm

LordOrOcHiMaRu demiş ki:
Naruto Uzumaki İçün Dev Cinayet Planı:

BEn şahsım adına Orochimaru olarak odana girecem. Etrafı yılanlarla saracam. Ağzından yılanı sokup ta beynine gadder ilerletcem sen jinchuriki yi çıkartıcan ben jinchurikiyi kılıcımla onyüzmilyon parçacığa bölcem soora hade bakalım eski haline dön Kakashi bile kurtaramaz sni olm zaferr :kötüü:

Kim seni mod yaptu (puha muha)
http://www.narutovssasuke.forumsrpg.com

Naruto'ya cinayet planı bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-